PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849788}

Furiosa: Saga Mad Max

Furiosa: A Mad Max Saga
4,1 167
ocen
4,1 10 1 167
6,5 13
ocen krytyków
Furiosa: Saga Mad Max
powrót do forum filmu Furiosa: Saga Mad Max

Bez Maxa to nie Mad Max. Równie dobrze możecie zrobić Bonda bez Bonda

macrox

To nie jest Mad Max. To Furiosa. I Max, a w zasadzie Tom Hardy sam jest sobie winny. Zagrał bez serca, jest apatyczny, bierny, wycofany (nic dziwnego, że na plakacie widnieje w kagańcu, na smyczy Furiosy), tymczasem Szarlisss trzymała ten film za pysk i nie pozwoliła go sobie odebrać, widząc jak blado wypada tytułowy bohater, sama eksplodowała supernową. I zatryumfowała (z jego udziałem i pomocą:)

AutorAutor

Cóż za mizandria ;) bardziej chodziło mi o Mela Gibsona niż o Tomka, który mimo Twojej opinii zagrał w filmie świetnie (8.2) i zagrał tak jak miał zagrać wg scenariusza ( który możesz znaleźć jeśli się postarasz). Teraz ja będę seksistowski, bo uważam, że tak jak inne ostatnimi czasy filmy klasyczne i odświeżane w wersji kobiecej, tak i ten film będzie kupą.

macrox

Będzie hicior jak wszystko zbabione ......

AutorAutor

"tymczasem Szarlisss trzymała ten film za pysk" zniszczyła ten film.

macrox

Zgadzam się, jednak zrobienie z Mad Maxa serialu pogrzebałoby jego kultowość. 3 części wystarczą. Świadomie nie wymieniam Na Drodze Gniewu bo to już zupełnie inna historia...

macrox

Hobbit bez Frodo to nie Hobbit. Aj nie, czekaj...

wolflt

Chyba coś ci się pomyliło. Jeśli na tytuł filmu składa się imię bohatera, którego notabene w tym filmie nie ma, no to jest to małe kuriozum. O to chodziło autorowi postu. Prostując Twoje, "Hobbit Frodo" bez Frodo, to nie "Hobbit Frodo"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones