PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636726}
2,6 2 852
oceny
2,6 10 1 2852
1,3 6
ocen krytyków
Ostra randka
powrót do forum filmu Ostra randka

Nie zrozumiałem w końcu ,dlaczego ten doktorek powiedział podczas operacji , że nerka nie jest jej? Żeby jej nie wszczepiać tej nerki i sprzedaliby ją potem zgodnie z planem Mariusza? i co jej wszczepili , skoro po zabiegu pielęgniarka wyniosła tą niby trzecią nerkę do policjantów? a może jednak jej na początku nie wycięli , i dlatego wątek tej trzeciej nerki i diagnoza , że ma "cały czas obydwie"?? To by wyjaśniało, że tyle godzin czołgała się i chodziła z otwartą raną po wyciętej nerce i nie straciła przytomności :P a może doktorek przekupił innych lekarzy i pielęgniarkę? Pogubiłem się.

użytkownik usunięty
okiko

Nerka ktora ona miala przy sobie to ta ktora doktorek sam wycinal innej dziewczynie poznal swoja robote i dlatego tak powiedzial
nerki nie wycieli Gosi bo gosc ktory mial to zrobic byl nacpany i tylko ja przeciął ale pewnie byl przekonany ze to zrobil
jak dla mnie scene ze zszywaczem do papieru mogli sobie darowac bo wyszla beznadziejnie. cala akcja od chwili kiedy Gosia budzi sie w hotelu zakrwawiona jest juz totalnie beznadziejna

ocenił(a) film na 9
okiko

Doktorek wiedział, że ten nawalony joitami młody nie wyciął nerki, bo mówił do niego, że nawet piwka by nie umiał otworzyć. Wynika z tego, że ta trzecia nerka to od tej dziwki, którą Wilczak wyrzucił pod mostem. Mówił do kolesi, że jedzie sprzątać, a potem nerka była w lodówce jak Wilczak sprawdzał. Jedyne logiczne wytlumaczenie.

nicos

Dzięki za odpowiedź :) Też uważam, że akcja w hotelu pozostawia wieeele do życzenia .... Potencjał był, ale wykonanie zawiodło.

użytkownik usunięty
nicos

I ona jeszcze miała siłę żeby zamienić nerkę na pudełko z czekoladek w lodówce. Nie oglądałam od początku i czy ktoś mógłby napisać czy ten jej chłopak miał coś wspólnego z tym porwaniem bo na końcu nie chciał rozmawiać z policją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones