Maciej Odoliński

1,9
228 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Maciej Odoliński

Dowiedziałem się o tym Panu "reżyserze" dzięki Mietkowi. Wchodzę na filmweba, żeby poczytać coś o nim a tu zooonk: absolutny brak biografii. Dodatkowo patrzę na ocenę, a tam - 1,4! Nawet Uwe Boll ma niemal dwukrotnie wyższą notę.
Ocena, oceną, ok bywa różnie. Ale brak biografii? Facet ma 10 filmów na koncie i nikomu nie chciało się napisać zdania o nim, to naprawdę smutne i przygnębiające...

vooryath

a ile z tych filmów widziałeś?
nie jest chyba jakoś super znany.

oceną bym się nie podniecał, bo wątpię żeby była obiektywna
z takich rzeczy, które ktoś jednak oglądał, to zrobił 1film z ocena ponad 5 i 1serial z ocena ponad 6 i tą beznadziejną ostrą randkę. zaznaczę, że ja widziałem tylko randkę
no więc ocena 1,9 na podst. 188głosów (teraz taka ma) prawdopodobnie w dużej części jest przez aferę z mietczynskim i tymi pozwami albo od ludzi, którzy widzieli tylko ostra randke

jak patrze na forum i widzę, że prawie wszystkie posty mają 1zdanie albo są zablokowane, to nie trudno się domyślić co tu się wydarzyło tak naprawdę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones