Paweł Wilczak

7,5
8 483 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Wilczak

Aktor dobry tylko szkoda że większość go kojarzy z seriali (ja w sumie też). Nie cierpie jak gra jakiegoś przygłupa w stylu Kasia i Tomek czy ten serial z Pazurą. Moim zdaniem najlepiej zagrał w Sforze jako twardy glina.

Porcupine_Man

warto by mieć dystans do produkcji typu Kasia i Tomek. Poza tym, oglądając już KiT można zauważyć, że postać grana przez Pawła Wilczaka nie jest jak to określiłeś "przygłupem". Po prostu maa luźny stosunek do wszystkiego, a jeżeli już chce, to potrafi "zagiąć".

Porcupine_Man

Moim zdaniem "Kasia i Tomek" to najlepszy polski serial komediowy jaki powstał a rola Wilczaka i Brodzik jest wyborna. Świetny aktor, mało takich w polsce. Jak dla mnie dobry w kazdej roli.

penetrator1981

dla mnie Kasia iTomek też jest super, mozna było posmiac
ale to prawda że Wilczak teraz grając jakby pozuje na tej jednej roli
nie widziałam go w wielu filmach, ale dla mnie jest zupełnie przecietny i ciągle taki sam niestety

ale lubie go i tak :))

fnh81

Ja Wilczaka pamiętam jeszcze z roli Jurija w starej Ekstradycji. Moim zdaniem wtedy wcielił się w swoją postać bezbłędnie i przez długi czas z tą właśnie postacią utożsamiałem sobie Pawła Wilczaka. Później przyszła pora na Kasię i Tomka. Jak wszyscy wiedzą po KiT zagrał w wielu filmach i pojawił (pojawia) się w nowych serialach. Czasem wypada lepiej, czasem przeciętnie ale uważam bez dwóch zdań, że rola Tomka w KiT była jego życiówką! Był w niej po prostu rewelacyjny, super naturalny i przekonywujący... hmmm być może dlatego, że w prawdziwym życiu także został 'Tomkiem' z J.Brodzik. :)

Porcupine_Man

Całkiem lubię tego aktora, jednak nie spodobało mi się to co mówił w jednym z programów Szymona Majewskiego, w którym była cała ekipa "Usta, usta" - wyglądało to tak jakby się bardzo wywyższał, ale mogłem to źle odebrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones