Paweł Wilczak

7,5
8 493 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Wilczak

Z duga niesympatyczną Gęb..żoną wpuścili w reklamy. Chyba im kapuchy brakło i się ośmieszają.
Ble nie cierpie stwora.

użytkownik usunięty
waga55

Jak ona się nazywa?

brodzik

waga55

jaka piękna i wzorowa zazdrość :) Nawet jeśli reklama cyfrowego polsatu jest poniżej poziomu to też chyba byście się powydurniali za milion złotych na głowę nie? :)

tupac1991

Wiesz.nie zazdroszcze nikomu ani urody ani pieniedzy ani kariery..zazdroszcze tylko zdrowia co niektorym, bo sie nie szanuja chleja wóde a maja konskie zdrowie. Tego im zazdroszcze. A jesli aktor chce być "kimś" to nie gra w w rekmalach robiących z niego idiote, choć w przypadku wilczaka to niewielka różnica heheh. Kevin Spacey też gra a jego filmy ostatnich czasów to żałość. Od takie porównanie. :)

waga55

ja nadal twierdzę, że wielu z nas mając na utrzymaniu rodzinę zgodziłoby się na głupią reklamę za tak duże pieniądze.

tupac1991

Wszystko jest kwestią oczekiwań i poziomu życia. Jednemu wystarczy mało i daje rade drugi przepuści 10 razy więcej i biadoli. Aktor powinien mieć swój autorytet, bo za to go się ceni. Występami w reklamach tego nie zdobędzie. Jeszcze takimi durnymi minami, że sie flaki wywracają. Obrzydliwość. Kazy może miec swoje zdanie. Dla mnie wilczak z jego pania sa zerem.

waga55

Nie wszyscy w tym kraju sa materialistami. Ale wiekszosci szajba odbiła i poza kasa niczego wiecej nie widza. Tylko im współczuć, bo to jest jak gangrena hehe.

waga55

myślę, że w serwisie filmweb naszym zadaniem jest ocenianie gry aktorów. To co robią z zarobionymi pieniędzmi nie jest naszą sprawą. Nawet gdyby Paweł Wilczak zarobione pieniądze wydawał na dziewczyny i zdradzał by Asię Brodzik to wała nas to powinno interesować. Takie moje zdanie.

tupac1991

Jego kasa moj abonament tv i nie zycze sobie ogladania tej szmaty.

waga55

zawsze można zmieniać kanał, gdy widzi się z nim reklamę ;)

waga55

Przesadzasz, żeby nazywać Wilczaka zerem. Nie jest, nie był i nie będzie wybitnym aktorem, którego można będzie zapamiętać po latach jako legendę kina, więc co mu szkodzi powygłupiać się za dobre pieniądze w reklamie. A jeżeli chodzi o jego niektóre role to nawet fajnie się go ogląda.

waga55

Jego miny są bossskie, a sam Paweł też jest boski, jak go widzę od razu mam banana, przypomina mi się od razu ten słodziak Tomek, hehe.

tupac1991

Nie wiem po cholere biora te marne aktorzyny do tych rekam a jeszcze do tego jeszcze im tyle placa.

tupac1991

Tylko po co oni go wzieli do reklamy skoro marny z niego aktor i jeszcze ma denerwujaca gebe. Ja jak go widze to na wymioty mnie bierze i jeszce do tego ta druga wsadzili.

waga55

pozer,mi tez wymiot sie cisnie

waga55

jakim trzeba być chamem i jak nienawidzić ludzi, by napisać taki komentarz... ile w tym pogardy... brak słów.
świadczy tylko o autorze ww. wypowiedzi...

Carin

Takim ja ty. Kazdy jest egoistyczna swinia ty tez a ci co udaj ze nie sa to są obłudnikami. Jaką trzeba być obłudnicą, żeby nie dostrzegac tego całego goowna? jaką trzeba być pusta osobą zeby nie widziec ze cały polski szołbiznes nafaszerowany jest ukladzikami a nie talentem. Spojrz do lustra i powiedz sobie jaka ja jest glupia i naiwna w tym swiecie!!! Chamow poszukaj sobie w rodzinie..ja mam 2 fakultety i studia podyplomowe a wyrazanie mojej indywidualnej opinii jest tylko moja i wylacznie moja sprawa.

Carin

Nienawidze ludzi owszem bo sa podli fałszywi i zaklamani. Chodzace swinie od ktorych nic dobrego mnei nie spotkalo. Ani jeden w zyciu czlowiek poza moja rodzina nie wniosl do mojego zycia nic pozytywnego. Sa podle szczury, ktore tylko i wylacznie dbaja o swoj interes. Dlaczego w tym corym kraju ludzie musza sie skladac na chore dzieci i to tylko te ybrane ktore zaistnaily w tv??? A ile jest chorych bez zadnej pomocy to jest kraj dla wybrancow? Tego kraju juz dawno nie ma i ludzi.

waga55

domyślam się, że z Panem Bogiem i Kościołem również masz problem...
skoro tak nienawidzisz ludzi, to pewnie Boga też nienawidzisz...
ale Pan Jezus cię kocha i może uleczyć twoje rany, w Jego ranach jest twoje uzdrowienie...
On zabierze od ciebie ten cały ból, lęk, nienawiść i nieprzebaczenie.
fakt, dużo jest na świecie niedobrych ludzi, a to dlatego, że idą za głosem szatana zamiast za głosem Boga...
każdy z nas dokonuje własnych wyborów, zmiany warto zacząć od siebie, gdyby każdy tak zrobił to cały świat byłby już rajem na ziemi...
a fakultety nie świadczą o zdrowiu duchowym, często ludzie z wysokim wykształceniem są zwiedzeni w życiu duchowym i nie mają pojęcia o walce duchowej jaka toczy się w tym świecie.
mądry człowiek w życiu szuka przede wszystkim Boga i pragnie Jego poznać, wszystko inne w perspektywie wieczności nie ma znaczenia.
a jeśli nie przestaniesz nienawidzić i nie wyrzekniesz się szatana to po śmierci będziesz kontynuować swój wybór, a nienawiść jest tylko w piekle, w niebie jest miłość, pokój i radość.
zastanów się już teraz dokąd zmierzasz.
pozdrawiam cię.

Carin

Jestes nawiedzona jehowitka? Wiara to osobista sprawa kazdego czlowieka. Jesli jestes z Bogiem za pan brat to mu powiedz co wyprawia. Tv zbiera od ludzi 6mln zl na chore dzecko a gdzie reszta dzieci chorych na mukowiscydoze ktorych wszyscy mieli w tylku? Co tobia zasr..politycy? Ludzie zebrza w tv o wsparcie dla chorych dzieci i szczyca sie wspanialomyslnoscia a to jest żałosne. Od kilkudziesieciu lat zmagam sie z przeciwnosciami losu. Spotkalem na swojej drodze pare slownie pare osob z sercem w dloni. Reszta to podle swinie. Pozdr

waga55

Jestem katoliczką, nawiedzoną przez Ducha Świętego! :)
Nikt nie mówił, że będzie łatwo :) Ale z takim podejściem jak twoje, pełnym nienawiści, może być tylko gorzej. Tak naprawdę innych ludzi nie obchodzi co do nich czujesz, ta nienawiść i gorycz niszczą przede wszystkim ciebie, dlatego jest ważne, byś coś z tym zrobiła. Odpowiadając nienawiścią na nienawiść, złem na zło, tylko nakręcasz spiralę zła. Jedynym sposobem, by zatrzymać to błędne koło nakręcane przez szatana i jego ziemskie sługi jest odpowiedzieć dobrem na zło, a wtedy zło maleje w oczach, jego siła słabnie, a w końcu ucieka. Tego uczy nas Jezus - Król królów i Pan panów, na Imię którego zgina się każde kolano - istot niebieskich i ziemskich i podziemnych, i każdy język w końcu wyzna, że JEZUS JEST PANEM, ku chwale Boga Ojca. Amen. :)
Choroby i śmierć to wynik grzechu pierworodnego. Nie jest to wolą Boga i nigdy nie było. To człowiek wypowiadając Bogu posłuszeństwo ściągnął na siebie tę karę.
Dlatego chcąc nas ratować Bóg Ojciec posłał na ziemię swojego Syna - Jezusa, by dać nam drugą szansę - kto w Niego uwierzy, ustami wyzna Go Panem i przyjmie chrzest, ten będzie zbawiony. A drogowskazem do życia wiecznego w raju jest 10 przykazań - to nasza recepta na szczęście wieczne.
Trzymaj się tego a nie zginiesz. A w ranach Jezusa jest twoje zdrowie.
On żyje, uzdrawia i uwalnia dziś tak samo jak przed wiekami.
Oglądaj sobie audycję "Dotyk Boga", otwórz swe serce, a Pan cię uzdrowi, jeśli będzie to Jego wolą to i fizycznie, i na pewno uwolni cię od tej nienawiści do ludzi. Gdy Bóg wypełni twoje serce, to zobaczysz tych wszystkich biednych ludzi Jego oczami, a wtedy będziesz czuła jedynie współczucie i miłość, a nie nienawiść. Tego ci życzę, i sobie też wciąż i wciąż od nowa. Musimy uczyć się wciąż na nowo przebaczać naszym krzywdzicielom. Tego oczekuje od nas Pan Zastępów - Miłosierny Bóg w Trójcy Jedyny.
https://www.youtube.com/user/dotykboga/videos

waga55

i jeszcze jedno: pamiętaj - nienawiść przyciąga szatana, jeśli nienawidzisz to on czuje się zaproszony do twojego życia i może je niszczyć i ciebie też i twoją rodzinę, podobnie jest jeśli ktoś babra się w okultyzmie, ezoteryce - to są furtki dla złego ducha.
musimy wciąż wyrzekać się szatana a zapraszać Jezusa do swojego życia, powierzyć siebie i swoje sprawy i swoją rodzinę Jezusowi i Maryi, wtedy jesteśmy bezpieczni, a nasze życie odmienia się na lepsze, Bóg przychodzi z mocą, zabiera to co nas niszczy, zabiera serce kamienne a daje serce z ciała, w Chrystusie każdy staje się nowym stworzeniem, wszyscy jesteśmy dziećmi jednego Boga Ojca, Który stworzył nas na Swoje podobieństwo, jesteśmy cenni w Jego oczach.
Życzę ci, by miłość Boga Ojca rozlała się w twoim sercu, niech Duch Święty przyjdzie do ciebie teraz z darem pokoju, miłości i radości.
odmów sobie tę modlitwę z o. Danielem, powinno już pomóc:
https://www.youtube.com/watch?v=kDerohrK9Uo
potem spowiedź święta czyli sakrament pojednania z Bogiem i wyrzeczenie się szatana i wszystkich jego spraw podczas spowiedzi, wyrzeczenie się nienawiści w imię Jezusa.
wskazałam Ci drogę do uwolnienia i pokoju serca, ale decyzja należy do Ciebie.
Jezus łagodnie i czule zaprasza, nigdy nie zmusza i nie narzuca się, szanuje ponad wszystko twoją wolną wolę.
trzymaj się, nie wszyscy ludzie są potworami ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones