Paweł Wilczak

7,5
8 458 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Wilczak

on jest z 1965? moglby byc moim ojcem! ja jestem z 1984 i mam 24 lata w lipcu ja pikole szok! wilczak jest swietnym aktorem, kocham go za serial Kasia i Tomek, jego i Joasie Brodzik. super ze sa razem!

cykutia

fajnie co?









za głupi (temat)

cykutia

ale masz podnietę to pewnie Marian Opania Wooow może być twoim dziadkiem bo jest z 1943 roku normalnie szok


Tai stary (bo jesteś rocznik 1984 a taki głupi....) zal.pl

jago18

Ja jednak obstawiam, że autorem postu jest dziewczyna, może zabrzmi to szowinistycznie, ale facet chyba nie może być aż taki głupi, no chyba, że jest gejem :P

MobsterPL

Ej wypraszam sobie nie jestem glupia a to ze autor czy autorka jest glupi/a nie musi znaczyc ze wszystkie dziewczyny sa glupie!!!!

użytkownik usunięty
MobsterPL

tez uwazam ze autorem tematu jest dziewczyna, koles ktory wypowiedzialby sie w ten sposob, prawdopodobnie nie potrafilby nawet obslugiwac takiego forum.. dziewczyny niby szybciej dojrzewaja ale ich myslenie pozostaje takie same.. sa wyjatki oczywiscie

użytkownik usunięty
cykutia

ja pierdole, ja jestem z 82 roku i mam 27 lat w marcu! o ja pierdole;)

O, ku***..!
Ja jestem, z 94 i mam 15 lat... Zajebiście, nie ?

KenUnkle

O ja to P.Wilczak tez mógłby być tez waszym tata:O normalnie szokkk

użytkownik usunięty
jago18

tez uwazam ze autorem tematu jest dziewczyna, koles ktory wypowiedzialby sie w ten sposob, prawdopodobnie nie potrafilby nawet obslugiwac takiego forum.. dziewczyny niby szybciej dojrzewaja ale ich myslenie pozostaje takie same.. sa wyjatki oczywiscie

juz czytajac poczatek tego posta nie mialem watpliwosci ze jest to napisane przez dziewczyne...

Spontan

ja też nie mam wątpliwości...

Laski zazwyczaj są takie bystre

cykutia

Jesteś typowym przypadkiem powszechnej patologi czerpania wzorców i fascynacji z TV. Zarówno Paweł jak i Joasia są kiepskimi aktorami. Grywają w głównie szmatławych serialach i właśnie stamtąd ich znasz i podziwiasz. Wyrazy pogardy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones