PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314897}
6,9 4 432
oceny
6,9 10 1 4432
Fałszerze. Powrót Sfory
powrót do forum serialu Fałszerze. Powrót Sfory

Dobry

ocenił(a) serial na 10

Serial dobry. Jak nazywa się piosenka z końca serialu??

ocenił(a) serial na 10
ryan_ab

Grzegorz Markowski - Zło

Ale narazie nie mogę tego znaleśc w necie. Pozdroo ale piosenka pierwsza klasa ;)

ocenił(a) serial na 7
ryan_ab

Niezły... spodziewałem się jednak czegoś więcej. Na duży plus zasługuje na pewno muzyka na wejście i zejście... tak więc, na razie mocna 6-tka. Zobaczymy, jak rozwinie się akcja.

ocenił(a) serial na 10
NYPD

no muza spoko, tylko żeby jakoś pojawiła się w sieci za niedługo :D bo narazie głucho i pusto.

matteo_3

Zapowiada się nieźle, a nawet średnio. Ciężko będzie dorównać jedynce.

ocenił(a) serial na 10
VojtasB

to muzyka do mnie nie przemawia zupełnie, moze jeden motyw wpada w ucho i ta piosenka Markowskiego tez, ale soundtrack... wole Dębskiego.

ocenił(a) serial na 7
NYPD

Akcja rzeczywiście zaczęła się rozkręcać... brawo, oby tak dalej! :)

ocenił(a) serial na 7
NYPD

Dla mnie muzyka jest (ale ta w środku serialu)to jest bardzo podobna do tej z "Zakładnika" Michaela Manna. W serialu to troche nie pasuje, i muzyka gra troche w złych momentach. Najlepsza jest ta na napisach początkowych i piosenka Markowskiego (jak w 1) na końcu xD

czester

Zdecydowanie bardziej podobala mi sie muzyka z pierwszej seri serialu,bardzo mi sie podoba piosenka ktora zaspiewal Artur Gadowski. Natomiast muzyka z tego serialu wogle mi sie nie podoba, jakos ta piosenka spiewana przez Markowskiego do mnie nie przemawia.

christine7

mam te piosenke juz w formacie mp3:) jak ktos chce to niech pisze na maila to przesle
Pozdrawiam fanów Sfory :)

michalmuz_3

podaje email: michalmuz@wp.pl

Pozdrawiam:)

michalmuz_3

WItam, pisze ten post poniewaz dostalem od paru osob email z prosba o przeslanie sciezki dzwiekowej. Problem jest w tym ze mam te piosenke nagrana w formacie Wav, tworzona w programie Cool Edit (wycieta piosenka z filmu). Niestety po przerobieniu na mp3 wystepuja same piski i skgrzyty:/

michalmuz_3

Mam juz dobra wersje w formacie mp3 :)

Pozdro

ocenił(a) serial na 7
michalmuz_3

Byłbym ogromnie wdzięczny za podesłanie kawałka na mac_20@go2.pl
Z góry dzięki... :)

michalmuz_3

jakbys mogl to podeslij na wasssap@o2.pl
z gory dzieki.

ocenił(a) serial na 10
michalmuz_3

michalmuz - jeszcze jedna prośba do ciebie,wyślij jeszcze raz bo z załącznikiem coś jest nie tak,plik ma 1 mb i w połowie koniec piosenki :D pewnie się źle przesłało. z góry dzięki.

motomat@wp.pl

pozdroo

ocenił(a) serial na 6
michalmuz_3

Ja też bym poprosił o przesłanie na sting_k@interia.pl z góry wilkie dziędzi :)

MobsterPL

tez bardzo prosze o ten kawalek bede bardzo wdzieczny:)
posejdon666@o2.pl

michalmuz_3

Witam, też bardzo proszę o piosenkę Zło na maila slakul@interia.pl - z góry dziękuję

michalmuz_3

Bardzo ładnie proszę o "Zło" Markowskiego. kato_chan@poczta.onet.pl Jeszcze ładniej dziękuję. :)

michalmuz_3

ja również bardzo proszę o wysłanie mi tej piosenki. Mój mail: piziunba@poczta.onet.pl

piziunba

widze duze zainteresownaie sama piosenka, ciekawe cyz serialem tez :) ?

michalmuz_3

Do mnie piosenka jeszcze nie dotarła, więc prosiłbym kogoś o wysłanie, a jak dotrze to napiszę na forum. slakul@interia.pl

slakul

Mi ogólnie podobała się I częśc sfory bardziej i ciężko będzie ją pobić,ale kontynuacje,czyki fałszerzy oglądam z wielką przyjemnością(szkoda,że duch nie żyje:/)....Też bardzo proszę o wysłanie mi piosenki Markowskiego:D krisu181@gazeta.pl

ocenił(a) serial na 7
krisss17

"Mi ogólnie podobała się I częśc sfory bardziej i ciężko będzie ją pobić,ale kontynuacje,czyki fałszerzy oglądam z wielką przyjemnością(szkoda,że duch nie żyje:/)"

Oglądasz i nawet nie zauważyłeś, że DUCH jednak żyje... bo aż dwukrotnie dzwoni "z zaświatów" do komisarza Kruka. :)

ocenił(a) serial na 7
NYPD

Fajnie by było jakbyś wysłał mi też "Zło". Bardzo prosze i pozdrawiam :)
Oto mój mail : lost16_1990@o2.pl

ocenił(a) serial na 10
czester

to ja także poproszę: motomat@wp.pl

bo za 1 razem dostałem źle załączony załącznik i obszedłem się smakiem, będę wdzięczny. pozdrawiam.

matteo_3

ponawiam prośbę o wysłanie mi piosenki "zło". Z góry dziękuje.

ocenił(a) serial na 7
NYPD

Snajperka + 3 zabici przestępcy = DUCH w akcji... ;P

ocenił(a) serial na 10
NYPD

OMG ludzie zamisat prosic sie o wysylanie czegos na mail, niech to ktos w rzuci na jakis share i udostępni wszystkim...

ocenił(a) serial na 7
ryan_ab

Taaa... a najlepiej ten, kto w ogóle to ma. A takich jest tu chyba niewielu.

michalmuz_3

dobrze że Duch wrócił! czy ja też moge prosić piosenke na maila: kasiam1986@yahoo.com

michalmuz_3

jak mozesz to mi wyślij tą piosenke e-mail ja_pawel@onet.eu wielkie dzięki z gury

ocenił(a) serial na 6
ja_pawel_2

Nie dość, że analfabeta, to jeszcze ślepy :/

ocenił(a) serial na 10
ryan_ab

ja też bym bardzo prosił o piosenkę Zło na emaila matillek@neostrada.pl
byłbym bardzo wdzięczny.A serial moim zdaniem jest bardzo dobry

milosz133

witam, ja również bardzo proszę o przesłanie piosenki "Zło" na mojego maila: the_hermes@op.pl Z góry serdecznie dziękuję ;)

the_hermes

ponawiam prosbe o wyslanie mi psieonki i zgadzam sie z poprzednikiem ze najlepioej by bylo gdizes wzucic psieoneczke i gra muzyka :] a moj mejl to:
posejdon666@o2.pl

cyryl6_2

W takim razi i ja poprosze o owa nutkę na mejla: chmielu35@vp.pl

Chmielu_4

Jestem nie uważnym oglądaczem:D:D......dopiero wczoraj skumałem,że Duch żyje,a faktycznie dzwonił przedtem do Kruka:D:D......poproszę o przesłanie mi piosenki Markowskiego-zło:D:D...prosze szczęsliwy posiadaczu tej piosenki:D.....krisu181@gazeta.pl

ocenił(a) serial na 10
krisss17

no ja sie chyba nie doczekam tej piosenki, może niech ktoś to wrzuci na ftp i udostępni to wszyscy sobie ściągną. a jak nie to serio, niech ktoś mi to wyśle, prosze!!

ocenił(a) serial na 10
matteo_3

Wrzućcie na rapidshare tą piosenkę!!! A serial coraz lepszy!!

ocenił(a) serial na 7
jacekwielgosz

O tak serial coraz lepszy, super, że Duch powrócił :) Olbrycht zrobił taką mine jakby Ducha zobaczył hehe xD Hej to albo wysyła ktoś tą piosenke (bo wszyscy czekają) albo niech ktoś wrzuci na serwer lub na bearshare.

czester

eee scierma z ta piosenka pewnie nikt i tak ejj nie ma w sumie sie nie dziwie w necie nigdzie sie nie da jej znalescale gdybby ktos juz kiedys byl szczesliwym posiadaczem to bardzo prosze o podrzucenie na posejdon666@o2.pl. a no i faktycznie coraz cioekawiej sie robi ^^

ocenił(a) serial na 10
cyryl6_2

nudni jesteście... wszyscy tylko "poprosze o piosenke...":P:)
dla ciekawych, macie tu opisy odcinków do 8. w przyszłym tyg. powinny byc juz do 12, bo pojawiają sie w sieci co 2 tygodnie.
ja od razu wiedziałąm ze serial sie rozkreci;]

nika89h

moze sie wypoiwedza odnosnie piosneki ci co ja otrzymali bo widze ze niektorzy watpia w jej istnienie :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cyryl6_2

jeszcze raz prosiłbym o przesłanie na the_hermes@op.pl piosenki G. Marowskiego "Zło" ... Z góry wielkie dzięki ;)

ocenił(a) serial na 6
the_hermes

To ja Wam daję mp3 tej piosenki http://www.uploader.pl/file/15726/Grzegorz-Markowski---Z-o.mp3.html i niech Wam się dobrze słucha :)

ocenił(a) serial na 7
MobsterPL

Wszystko pięknie, dzięki bardzo! :)

BTW - ma ktoś może kawałek, który leci na samym początku (to chyba "Zło", ale w wersji instrumentalnej)?

NYPD

wersje instrumentalna etz mam ale nie dam bo sie wstydze:D hehehe

ocenił(a) serial na 7
michalmuz_3

Dzieki za pioseneczkę:D Też bym chciał instrumentalną wersję. Prześlij mi też tą inst. michalek777@o2.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones