PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35672}

Sfora

7,3 12 180
ocen
7,3 10 1 12180
Sfora
powrót do forum serialu Sfora

Dobry serial sensacyjny

ocenił(a) serial na 8

dobrze sie oglada .Dobra rola Wilczaka .

Mothyff

Bo mam życie, a ty go nie masz. Jak ciebie nie ma, to po prostu płaczesz.

Mowiacy_do_reki

Jasne, dlatego przez 3 tygodnie siedziałeś 24 na dobę, ale ty kłamiesz, jak ci nie wsyd karykaturo człowieka>? coś cię zabolało i uciekłeś jak myszka do dziury ale co?

Mothyff

Przecież to ty jesteś nałogowym kłamcą.

Zarzucam ci rożne rzeczy. Bolą cię one, więc zaczynasz twierdzić, że ja tak robię. Np. z kopiowaniem postów. Sam zacząłeś, a twierdzisz, że ja z tobą zacząłem. Piszesz o jakiejś rozmowie, a wszyscy wiedzą, iż ty jedynie potrafisz wyzywać ludzi bez powodu. I boli cię, że napisałem prawdę o tobie, dlatego się tak rzucasz.

Mowiacy_do_reki

jesteś kłamcą i teraz dostałeś znowu szału, \
- sam kopiowałeś w kółko swoje posty i mi zarzucałeś kopiowanie więc zaorałem cię twoją własną głupotą
- zarzucałeś mi ucieczkę na 2 dni (weekend) a sam wcześniej w panice uciekłeś na 4 miesiące i teraz na 4 dni,
Wszystko jest tutaj do sprawdzenia bo widać kto i kiedy dodawał posty więc po co tak bezczelnie kłamiesz i się ośmieszasz? Lubisz jak się z ciebie każdy śmieje? Kiedy znowu zamierzasz uciec marny tchórzu?

Mothyff

Kłam sobie dalej, ale wszystko jest i ośmieszasz się w tej chwili.

Nie wytrzymałeś i już dogorywasz, a ja wysysam z ciebie energię.

Ja mam życie, a ty nie. No ale to z ciebie się każdy śmieje.

Mowiacy_do_reki

niestety jak na razie każdy szydzi z ciebie jak płakuniasz na oficjalnym forum, jak tak można, masz 12 lat?

Mothyff

http://www.filmweb.pl/film/Furia-2014-683180/discussion/Si%C4%99+wzi%C4%99%C5%82 em+i+usmarka%C5%82em+na+ko%C5%84cu...,2584942

Mowiacy_do_reki

dobry przykład ja piszę w 1 temacie a ty trollujesz w 10 o mnie.

Mothyff

To dlaczego prawda wygląda inaczej. To znaczy jest na odwrót?

Mowiacy_do_reki

to policz jeśli umiesz ile w filmie jest założonych wątków moich o tobie - 1 a twoich o mnie - 10. Rozumiem że do 10 umiesz liczyć?

Mothyff

Ty liczysz tak 30=40=50=10.

Mowiacy_do_reki

a ty nie potrafisz nawet do 10 jak widzę ale widać zabolało bo mam rację.

Mothyff

Zabolało to jak cię jechałem i stąd twój ból.

Mowiacy_do_reki

aha czyli jednak przyznajesz się żeś marny troll, no ładnie cię sprowokowałem, szał.

Mothyff

Ciebie nadal boli, a ja mam z ciebie śmiechu tyle co za tydzień cały.

Mowiacy_do_reki

co mnie boli że cię zaraz zablokują bo ciągle trollujesz? to tylko śmiech z ciebie i z tego że się wreszcie zamknąłeś.

Mothyff

Śmiech jest z ciebie, ale jak wolisz sobie myśleć.

Mowiacy_do_reki

wypłakuniał się troll na forum i go zablokują co za pech...ale śmiech z ciebie trollu.

Mothyff

1. Nie boję się ciebie.
2. Przyznałeś się do słabości - nie miałem sił, więc poprosiłem moderatora. Ale i tak się nie boję. Żebyś się nie zdziwił.
3. Kto płakał, to obaj wiemy.

Mowiacy_do_reki

1 i 2 - znowu wizje, znowu urojenia, pytałem 2 razy gdzie ja cię straszę że masz się bać lub nie? po co te kłamstwa ciągle i to marne trollowanie? Jak zwykle pytania bez odpowiedzi i prawda cię ciągle boli. To ty żyjesz w swoim małym świecie trolli i uważasz że każdy każdemu ma ubliżać, straszyć, mnie do tego nie mieszaj, jestem zbyt inteligentny na takie leczenie kompleksów jak ty leczysz.
3. tak wiemy - cwaniakowałeś, trollowałeś a potem na skargę pobiegłeś jak ostatni płaczuś do moderatora i na forum się popłakuniać i poskarżyć, ale wyszło ci to bokiem jak widzę. I dobrze, prymitywów trzeba tępić.

Mothyff

Okazałeś swoją słabość. Sam nie dałeś rady, a więc przegrałeś. Nie boję się ciebie.

Mowiacy_do_reki

okazujesz swoją głupotę mówiąc w kółko że się nie boisz a nie odpowiadając w którym miejscu ja ciebie straszę. Ne wiem czy udajesz debila czy naprawdę nim jesteś. Raczej to drugie no chyba że wreszcie okażesz odwagę i odpowiesz na to proste pytanie...

Mothyff

Do którego moderatora poszedłem skarżyć? Kolejne kłamstwo?

Mowiacy_do_reki

do moderatora czy na forum, skarżenie to wyraz twojej bezsilności i lichego honoru. Ale jakoś mi ciebie nie żal prymitywie.

Mothyff

No właśnie przecież to ty skarżyłeś.

Mowiacy_do_reki

ale nie ja zakładam tematy z płaczem i żalami na forum, całkowity brak honoru.

Mothyff

Jak nie ty, to kto? Duch święty?

Mowiacy_do_reki

chyba duch bo ja nie widzę żadnego tematu przez siebie założonego na forum a tym bardziej tematu z płakunianiem i żalusiami jak u ciebie, już się nie tłumacz każdy wie że założyłeś te skargi i żale na forum, teraz ci wstyd. no trudno, taki jesteś płaczuś i tyle. przyjmij to z odwagą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones